Close

Тернопільський кооперативний фаховий коледж

Гуртожиток

тКФК

Однією з важливих переваг навчання в Тернопільському кооперативному фаховому коледжі є наявність гуртожитку. Гуртожиток зданий у експлуатацію в 1983 році. Це дев’ятиповерхова будівля на 527 ліжко-місць.

Місцями в гуртожитку на 100% забезпечені всі студенти коледжу, які потребують поселення. Студентський гуртожиток має зручне розташування. Він знаходиться за адресою  вул. Живова,1,  м. Тернопіль, (біля автовокзалу „Тернопіль”). Дістатись від гуртожитку до коледжу можна пішки за 15 хвилин.

У гуртожитку блочна система проживання (105 блоків). Кімнати укомплектовані необхідними меблями: ліжками, тумбочками, столами та стільцями, шафами. Кімнати розраховані для проживання 2-4-ох осіб. У кожному блоці є санвузол.  Кухня знаходиться на кожному поверсі, також є душові кімнати  на першому поверсі.У гуртожитку  функціонують: кімната для самопідготовки,  кімната студентської ради гуртожитку, комп’ютерний клас з доступом до мережі Internet, бібліотека, спортивний майданчик, кімнати для гостей.

Завідувач та вихователь гуртожитку стежать за дотриманням правил внутрішнього розпорядку впродовж навчального року. На кожному поверсі обирається староста, який контролює роботу чергових та слідкує за порядком. Щоденно студентів в гуртожитку відвідують чергові викладачі, які допомагають в організації розпорядку дня, слідкують за дотриманням санітарних норм в кімнатах тощо. Студентська рада та  вихователь гуртожитку приділяють багато уваги організації дозвілля студентів-мешканців гуртожитку.

У роботі поєднуються масові, групові форми виховання з індивідуальною роботою та врахуванням вікових особливостей студентів. У гуртожитку  відбуваються чимало заходів інтелектуального, розважального та спортивного характеру, які сприяють всебічному розвитку студентів, вихованню культури поведінки в суспільстві і студентському середовищі.