Close

Тернопільський кооперативний фаховий коледж

Попередній
Далі

 

13 жовтня відбулася зустріч дирекції, викладачів та студентів Тернопільського кооперативного фахового коледжу з представниками Університету Марії Кюрі-Склодовської (UMCS, м. Люблін, Польща) prof. dr hab. Dorota Kołodyńska , Taras Bondarenko, Kateryna Drozdiuk. Під час зустрічі студентам коледжу було презентовано освітні пропозиції UMCS.

У рамках діючої угоди про співпрацю між коледжем і університетом дирекція та представники UMCS обговорили можливості подальшої ширшої співпраці, зокрема, переваги, якими будуть користуватися випускники коледжу при вступі до Університету для продовження навчання. Програмою співпраці передбачено проведення спільних освітніх проектів, наукових конференцій, творчих заходів тощо. Щорічно університет Марії Кюрі-Склодовської входить за рейтингами до десятки найбільш престижних навчальних закладів Польщі, є активним учасником міжнародних програм обміну студентами.

Польські колеги, ознайомившись із матеріально-технічною базою коледжу та умовами навчання студентів, відзначили високий рівень надання освітніх послуг коледжем.

Партнерські відносини коледжу з українськими та іноземними вищими закладами освіти побудовані у напрямах удосконалення освітньої діяльності та підвищення конкурентоспроможності студентів і випускників.