Close

Тернопільський кооперативний фаховий коледж

Отак-от просто закохатися у гори, А потім все життя любити їх...

Марина Кузьменко

21 жовтня у Тернопільському кооперативному фаховому коледжі відбулось відкриття фотовиставки «У ГОРАХ МОЄ СЕРЦЕ…» професійного журналіста, члена Національної спілки журналістів України та Національної спілки краєзнавців України, фотохудожника, власного кореспондента тижневика «Вісті…» у Західному регіоні України Михайла МАЗУРА.

Фотовиставка присвячена жителям славного Гуцульського краю і чудовим пейзажам мальовничої Верховинщини. На знімках Михайла Мазура яскраво відображено миттєвості життя гуцулів під час релігійних свят та обрядових дійств, культуру та звичаї карпатського краю, захоплюючу красу місцевої природи. Цим автор засвідчив любов до своєї малої батьківщини, до її людей.

На відкриття фотовиставки були присутні почесні гості: голова правління Тернопільської облспоживспілки Михайло Лазар, заступники голови правління Тернопільської облспоживспілки Микола Дубівка та Михайло Гуменюк, члени Національної спілки фотохудожників України Василь Бурма, Василь Балюх та Михайло Бенч.

У вітальному слові Михайло Лазар відзначив високий професіоналізм Михайла Мазура. Михайло Павлович сказав, що саме фотограф допомагає нам зберегти найкращі моменти в житті. Він бачить те, чого не бачать звичайні люди. Михайло Лазар побажав автору творчих успіхів, натхнення та нових здобутків, щоб його творіння завжди були визнані і ми могли насолоджуватися його роботами.

Директор коледжу Василь Мулярчук зауважив, що виставка наповнена добром, вірою та щирістю. Михайлу Мазуру вдалося зупинити мить, залишити на знімках почуття та емоції, передати внутрішній світ людини та красу улюблених гір.

Фотокореспондент Василь Бурма побажав колезі успіхів у розвитку фотографічного мистецтва й надалі черпати натхнення від прекрасних українських пейзажів.