Close

Тернопільський кооперативний фаховий коледж

Сьогодні у нас святковий день – ТКФК відзначає ДЕНЬ КОЛЕДЖУ!🧑‍🎓👏
07 лютого 2005 року наш заклад отримав почесний статус “коледж”. З такої нагоди в коледжі є чудова традиція – проводити зустрічі наших студентів з випускниками.🧑‍💻 І навчання онлайн не перешкода!
Для студентів спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” циклова комісія фінансово-економічних дисциплін провела онлайн-зустріч з випускниками Довгалем Богданом та Сташук Христиною.
Довгаль Богдан працює фахівцем з публічних закупівель Зборівської міської ради. Під час зустрічі розповів студентам про діяльність органів місцевого господарювання на прикладі Зборівської ТГ, як працює офіційний майданчик електронної системи публічних закупівель України ProZorro, поділився досвідом роботи, відповів на запитання слухачів.
Заступник керівника кол-центру в м. Тернопіль АТ КБ «ПриватБанк», Христина Сташук, провела тренінг з фінансової грамотності від АТ КБ «ПриватБанк», розповіла про проходження практики, вимоги до кандидатів на роботу, як проходити співбесіду та особливості роботи у кол-центрі.
Зустрічі були дуже інформативними, змістовними, цікавими і корисними для наших студентів.
Дякуємо Сташук Христині та Довгалю Богдану за зустріч, бажаємо успіхів в усьому!😉🤗
Пишаємось нашими випускниками.