Close

Тернопільський кооперативний фаховий коледж

8 жовтня представники Фонду ООН у галузі народонаселення Східної Європи та Центральної Азії в Україні ознайомилися з роботою ОСВІТНЬОГО ХАБУ в Тернопільському кооперативному фаховому коледжі, який функціонує тут уже понад місяць.

Освітній хаб – це спільний проект Міністерства освіти і науки України, обласних військових адміністрацій, Асоціації інформаційної та цифрової освіти, відкритий завдяки Фонду ООН у галузі народонаселення та Уряду Швеції.

З моменту відкриття послугами Освітнього хабу вже скористалися понад 500 осіб. Мешканці області та внутрішньо переміщені особи мають вільний доступ до понад 10 освітніх курсів та платформ.
Освітній хаб реалізовує концепцію «Навчання впродовж життя» (Life Long Learning) на території всієї області. Тут можна набути найзатребуваніших навичок на ринку праці (soft skills), актуальних робітничих та IT-професій, української та англійської мови, емоційного інтелекту та інших корисних знань.

Хаб діє як складова мережі Українських освітніх хабів, що визначена державою пріоритетним проєктом у сфері освіти під час воєнного стану.
Чекаємо вас за адресою: м. Тернопіль, вул. Руська, 17, Тернопільський кооперативний фаховий коледж, каб. 12.