Close

Тернопільський кооперативний фаховий коледж

Всесвітній день заощаджень

Традиційно, на початку листопада, циклова комісія фінансово-економічних дисциплін розпочинає цикл заходів для студентської та учнівської молоді з нагоди Днів фінансової обізнаності. 
Цього року відкриття циклу заходів збіглися зі Всесвітнім днем заощаджень, який відзначається в Україні 31 жовтня.
Всесвітній день заощаджень в Україні є соціально важливим проектом, що сприяє підвищенню рівня фінансової грамотності населення, формує навички заощадження та управління власними фінансами.
Викладачі циклової комісії фінансово-економічних дисциплін провели тренінгове заняття “Заощадження. Мистецтво визначати пріоритети” для студентів 1 та 3 курсу. Під час тренінгу учасники ознайомилися з історією виникнення Всесвітнього дня заощаджень, аналізували причини для заощаджень, з чого почати, як заощаджувати кошти, якщо ледве вистачає на життя, як зберегти кошти під час війни. У підсумку учасники тренінгу висловили переконання, що заощадження – це розумне управління фінансами, яке веде до втілення мрій і фінансової свободи; це дбайливе ставлення людей до матеріальних і духовних благ.
Онлайн-опитування учасників тренінгу, проведене з допомогою сервісу Mentimeter, показало, що 80 % опитаних плануюють заощаджувати або вже це роблять; у більшості опитаних заощадження асоціюються з реалізацією мрій, з добробутом, можливостями тощо.
Все що ви не витратили, ви заощадили. Знання з фінансів є нашим найкращим активом!
Дякуємо нашим студентам за активну участь у тренінгу! Чекаємо нових зустрічей та цікавих заходів