Close

Тернопільський кооперативний фаховий коледж

Екскурсія студентів спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" у відділення "УКРГАЗБАНК"1

З метою ознайомлення зі специфікою роботи та перспективами опанування майбутньої професії, викладачі циклової комісії фінансово-економічних дисциплін організували екскурсію студентів спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування у Тернопільське відділення 71/19 ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК» .
Працівники банківської установи провели змістовну лекцію про роботу відділення та правила проведення банківських операцій. Студенти ознайомилися з особливостями роботи касира, економіста та завідувача відділення.
Зокрема, заступник директора відділу роздрібного бізнесу Тетяна Ігорівна розповіла про організацію роботи з приватними, корпоративними клієнтами та клієнтами малого та середнього відділу. Дізналися про вклад банку в зменшенням шкідливого впливу на довкілля (Еко-банкінг).
Родзинкою екскурсії стало ознайомлення з роботою PREMIER BANKING від АБ «УКРГАЗБАНК» – комплексу, що передбачає преміальні банківські послуги та персональні рішення, індивідуальний підхід в роботі з кожним клієнтом.
Все це викликало інтерес у студентів, які могли практично відчути важливість та усі тонкощі облікової, фінансової та аналітичної роботи банку, зрозуміти наскільки важливо здобувати фахові знання, проходити стажування та виробничу практику, щоб у подальшому стати висококваліфікованим фахівцем, бути конкурентноспроможним на ринку праці, отримувати належну фінансову винагороду та моральне задоволення від роботи.
Учасники екскурсії задавали безліч питань, із задоволенням розглядали робочі місця співробітників УКРГАЗБАНКУ, а наприкінці екскурсії отримали цікаві та пам’ятні подарунки за свою активність та допитливість.
Дякуємо ШВЕДІ Руслану Юрійовичу, завідувачу відділення банку, за сприяння в організації екскурсії та працівникам відділення за результативну зустрічі.