Close

Тернопільський кооперативний фаховий коледж

Конференція "Споживча кооперація Західної України: історія, сучасність, перспективи" з нагоди річниці створення першого споживчого товариства

“Свій до свого по своє” – відоме гасло кооператорів, яке завжди актуальне. Сьогодні у цьому переконалися студенти 1 курсу- учасники конференції “Споживча кооперація Західної України: історія, сучасність, перспективи”. Студентська науково-практична конференція з нагоди річниці створення першого споживчого товариства – традиційний захід, метою якого є зосередження уваги молоді на історії кооперативного руху, реформуванні споживчої кооперації та її перспективах.
Відкрив конференцію директор коледжу к.е.н. Василь Мулярчук, який привітав учасників конференції і закцентував на важливості проведення такого заходу та актуальності питань, які будуть обговорюватися.
Участь у конференції взяв перший заступник голови правління Тернопільської ОСС Микола Дубівка. У своїй доповіді Микола Іванович акцентував увагу на здобутках, позитивному досвіді кооперації Тернопільщини, окреслив шляхи розвитку системи споживчої кооперації в майбутньому. Як випускник технікуму, Микола Дубівка, поділився зі студентами особистим досвідом професійного росту, мотивуючи молодь до навчання впродовж життя та постійного самовдосконалення.
Модератор конференції, викладач Іван Шинкарик, запросив присутніх до виступів та дискусії. Запропоновані для обговорення теми доповідей студентів підтвердили важливість проведення подібних заходів, які сприяють формуванню компетентного фахівця в умовах викликів сьогодення.
Дякуємо Миколі Івановичу за обмін знаннями та досвідом, бажаємо усім учасникам конференції сил, наснаги та нових здобутків.