Close

Тернопільський кооперативний фаховий коледж

Інтерактивний онлайн-конкурс "Фінансовий геній"

Викладачі циклової комісії фінансово-економічних дисциплін Тернопільського кооперативного фахового коледжу, Марія Процик та Юлія Рудницька, спільно з Михайлом Голубкою, к.е.н.,доц., головою циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності Львівського кооперативного фахового коледжу економіки і права, провели інтерактивний онлайн-конкурс «Фінансовий геній» для здобувачів освіти 2-3 курсу, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Фінанси, банківська справа та страхування». Проєкт передбачав 3 етапи. І- «Фінанси. Цікаві факти», ІІ – «Банківський словник», ІІІ – «Основи фінансових знань».
Навчально-ігровий проєкт з використанням сучасних освітніх технологій між освітніми закладами реалізовано вперше. Даний конкурс дав можливість нашим студентам отримати позитивні емоції і мотивацією стало для них, продовжувати отримувати нові знання в царині фінансової науки, підтримувати тісний зв’язок між своїми однолітками, здобувачами освіти кооперативних освітніх закладів, з якими встигли потоваришувати.
Перемогла дружба. Це є доказом того, ми є єдині, сильні і неповторні.
Ми вдячні нашим колегам та здобувачам освіти за участь в навчально-ігровому проєкті з використанням сучасних освітніх технологій. Бажаємо нових успішних проєктів та чекаємо нових зустрічей!