Close

Тернопільський кооперативний фаховий коледж

Уже доброю традицією є щорічне проведення Міжнародних мовно-літературних конкурсів учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та Петра Яцика, що проводяться з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді та розвитку її потенціалу.

Уже доброю традицією є щорічне проведення Міжнародних мовно-літературних конкурсів учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та Петра Яцика, що проводяться з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні та піднесення престижу української мови, забезпечення її всебічного розвитку і функціонування в усіх сферах суспільного життя. Конкурси проходять у ІІІ етапи: І – районний (вузівський), у якому беруть участь усі охочі, щоб показати свій творчий потенціал та знання мови, ІІ – обласний (міжвузівський) та ІІІ – всеукраїнський.
Цьогоріч ми особливо пишаємося та радіємо, що у нашому ТКФК навчається така обдарована, творча особистість як Фіялка Олеся, студентка групи 2ДЗ2 відділення «Дизайну», адже вона не лише перемогла у І етапі (вузівському) двох Конкурсів, а й посіла почесне ІІ місце у ІІ етапі (міжвузівському) ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в дистанційному форматі та 5 місце у Конкурсі імені Петра Яцика.
Вітаємо Фіялку Олесю з її перемогою на рівні області та бажаємо творчої наснаги, щоб посісти перше місце на рівні України. Ось так молодь працює, коли всі відпочивають на канікулах!!!