Close

Тернопільський кооперативний фаховий коледж

Студенти спеціальності Готельно-ресторанна справа пропонують цікаві ідеї для святкового столу на старий Новий рік, адже красиве сервірування столу та оригінальна подача страв – запорука успіху!

Студенти спеціальності Готельно-ресторанна справа пропонують цікаві ідеї для святкового столу на старий Новий рік, адже красиве сервірування столу та оригінальна подача страв – запорука успіху.
1. Використовуйте оригінальний посуд – плетений кошик для хліба, банки з ручками та кришками для напоїв та прикрасьте їх трубочками та фруктами.🍇🍒🍋
2. Використовуйте для риби, м’яса невеликі порційні сковорідки або металеві тарілки, ставлячи їх на дерев’яну дошку. Такий автентичний вигляд страви не тільки буде оригінально виглядати, але так само він буде менше остигати, продовжуючи залишатися гарячим і щойно приготовленим.
3. Прикрашайте страви мікрозеленню. Додаючи для подачі свіжі зелені нотки, ви не тільки робите страву барвистою і яскравою, але так само дбаєте про те, щоб ваші гості отримували корисну і вітамінізовану їжу.
4. Для подачі десертів можна зробити малюнки шоколадом на тарілці, або, поклавши десертну вилку зробити відбиток на тарілці корицею.
5. Невеликі краплі соусу на білій тарілці відмінно підкреслять основну страву — стейк, або рибу.
6. Подаючи гарячі напої, не забувайте залишити на тарілці невелике печиво, зефір, або маршмеллоу.🧁
7. Подача страв на дерев’яній дошці – гастрономічний успіх кулінарних творінь.❤️