Close

Тернопільський кооперативний фаховий коледж

Циклова комісія фінансово-економічних дисциплін ВІТАЄ учасників команди "Файне місто" Тернопільського кооперативного фахового коледжу із зайнятим ІІ місцем у Відкритому Всеукраїнському турнірі з фінансової грамотності «FinCup-2022»

Циклова комісія фінансово-економічних дисциплін ВІТАЄ учасників команди “Файне місто” Тернопільського кооперативного фахового коледжу із зайнятим ІІ місцем у Відкритому Всеукраїнському турнірі з фінансової грамотності «FinCup-2022» (учасники команди Коваль Діана, Бурка Христина, Заверуха Діана, Руда Христина, Попович Катерина). Як зазначили організатори, цього року для участі в Турнірі зареєструвалася рекордна кількість учасників – 152 команди, в т.ч. 57 команд від закладів фахової передвищої освіти.

Відкритий Всеукраїнський турнір з фінансової грамотності «FinCup-2022» відбувся у листопаді 2022 – січні 2023 року року на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Дякуємо організаторам та партнерам ( банківськім та небанківськім установам, громадським організаціям) за проведення цього Турніру, за надані студентам можливості реалізувати свої знання, вміння, творчість!

Зичимо нашим студентам завжди вірити в свої сили і впевнено йти до нових перемог!!!