Close

Тернопільський кооперативний фаховий коледж

Студенти спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування відвідали музей історії грошей факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету.

Студенти спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування відвідали 💸музей історії грошей факультету фінансів та обліку💰 Західноукраїнського національного університету.
Юнаки та дівчата дізналися про грошовий обіг на теренах України, оглянули унікальні колекції пам’ятних та ювілейних монет, зокрема України, брикетами утилізованих 10 злотих і 100 злотих банкнот Національного банку Польщі.
Студентам продемонстровано банери історії розвитку грошей, виникнення банків і банківських систем в різних країнах і в Україні, плакати елементів захисту різних видів номіналів гривні та портативним детектором перевірки банкнот.
Також під час зустрічі було проведено наукове консультування щодо історії грошей, грошового обігу на теренах України, фінансової обізнаності (грамотності), ознайомлено з тренінг-центром «Імітаційний банк», де проводяться практико-орієнтовані заняття.
Дякуємо за цікаву екскурсію!